Asser Beach Festival Zaterdag 14 Juli

Op zaterdag 14 juli is er geen boks training in onze bokshal, maar in de openlucht in Baggelhuizen, op het beach festival. Op die dag zijn er meerdere organisaties met training, wedstrijden, of een demo, o.a. het NK openlucht Darten, Stormbaan voor kids, Crossfit, Bootcamp, Frisbee, Yoga, Volleybal, Golf, Speedminton, en de Boksers van Boksvereniging Assen, we houden onze zaterdag tijd aan van 11.00 tot 12.15 uur, graag in een shirt van de B.V.Assen, heb je deze niet dan zorgen we voor boks shirts. Melvin doet de boksles van af de warming up, we nemen een tien paar handschoenen mee, pads, als er mensen zijn die mee willen doen met de training. Dus wedstrijd boksers, en helpers, laten we met elkaar, en met plezier zorgen dat we er een leuke les van maken, drinken wordt door de organisatie verzorgd